Daňová a účetní společnost

S námi nemusíte nic řešit, protože my to vyřešíme za Vás.

Společnost Eplan je tu pro vás již 26 let

osvedceni

Společnost EPLAN spol. s r.o. byla založena v roce 1999, následně došlo k vkladu fyzické osoby „Věra Řeháčková – EPLAN“ do společnosti. Tradice firmy EPLAN navazuje na úspěšnou činnost původního podnikatelského subjektu již od roku 1995.

Paní Věra Koubová, rozená Řeháčková je i nadále jediným společníkem a jednatelem společnosti a aktivně se podílí na činnosti společnosti a zastřešuje komplexnost poskytovaných služeb.

Našim klientům zajišťujeme úplný ekonomický servis, a to v oblasti daňové evidence, účetnictví, mezd a personalistiky, daní a daňového poradenství, optimalizace, poradenství účetní, finanční a ekonomické, rekonstrukce účetnictví, mezd a daní, zajišťování úvěrů a pojištění, zakládání společností a změny ve společnosti, poskytování sídla pro firmy a zastupování klientů při komunikaci, kontrolách a jednáních s úřady.

 

EPLAN spol. s r. o. poskytuje své profesionální služby na celém území České republiky nejen velkým, ale i středním a menším firmám, jakož i fyzickým osobám a občanům s vlastním profesionálním zázemím.

Garantujeme:

Sponzorujeme:

V našem týmu jsou pouze profesionálové

Náš tým je tvořen interními a externími spolupracovníky s odborným vzděláním, kteří jsou absolventy středních ekonomických škol a vysokých ekonomických škol se specializací účetnictví a daňové poradenství.

 

Zároveň klademe maximální důraz na neustálé profesní proškolování zaměstnanců.

 

Našim spolupracujícícm daňovým poradcem je především ing. Josef Kareš (pod reg. číslem KDP 000113).